Deweloper

WH INVEST – NADAJEMY ADRES TWOIM MARZENIOM !

WH INVEST to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma usługowo – inwestycyjna, którą tworzy zespół zarządzający oraz wykonawcy z którymi współpracujemy od wielu lat. Wszyscy Nasi wykonawcy związani z branżą budowlaną, mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Ponad 14 LAT na Rynku ! Od 2009r. działamy pod nazwą WH MOTORS Wojciech Herok na rynku Polskim jak i Włoskim jako Niezależny Importer motocykli do Krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Zaczynaliśmy jako jedna z wielu firm wykonując proste usługi na zlecenia osób indywidualnych.

W 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z regionalnymi deweloperami, co pozwoliło Nam rozwinąć skrzydła do tego stopnia, że sami zapragnęliśmy realizować własne projekty.

Duża porcja ambicji i ogrom poświęconego czasu doprowadziły Nas do miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy.

Połączenie firmy inwestycyjnej i generalnego nadzoru wykonawczego sprawia, że inwestycje są realizowane w taki sposób, jaki był zamierzony już na etapie projektów. Same projekty mieszkań tworzone są z myślą o funkcjonalności i energooszczędności.

Nowe mieszkania oferowane przez Nas wykonywane są zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości i dbałości o każdy detal. Zależy Nam, aby każdy klient kupujący u Nas swoje nowe mieszkanie nie tylko był z niego zadowolony, ale także aby mógł w komforcie i jakości cieszyć się życiem. Konsekwentnie i z pasją realizujemy powierzone nam zadania zmieniając otaczającą nas rzeczywistość.

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i spokój poprzez podnoszenie ich jakości życia i zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb. Każdą inwestycję prowadzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i dyspozycji Inwestorów. Potrafimy łączyć tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami dbając o detale architektoniczne.

Rodzinna firma WH MOTORS Wojciech Herok pod koniec 2021r. została przekształcona w WH INVEST Sp. z o.o. . Ponad 14 LAT doświadczenia pozwala Nam coraz lepiej rozpoznawać potrzeby naszych Klientów, które staramy się zaspokajać w jak największym zakresie ! Jako firma usługowa zajmujemy się również zarządzaniem i wynajmowaniem lokali mieszkalnych oraz biurowych.