Deweloper

WH INVEST – budujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać…

WH INVEST to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma usługowo – inwestycyjna, którą tworzy jedna osoba zarządzająca oraz wykonawcy z którymi współpracujemy od wielu lat. Wszyscy Nasi wykonawcy związani z branżą budowlaną, mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Od 2009 r. działamy pod nazwą WH-MOTORS Wojciech Herok na rynku Polskim jak i Włoskim jako Niezależny Importer motocykli do Krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Zaczynaliśmy jako jedna z wielu firm wykonując proste usługi na zlecenia osób indywidualnych.

W 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z regionalnymi deweloperami, co pozwoliło nam rozwinąć skrzydła do tego stopnia, że sami zapragnęliśmy realizować własne projekty.

Duża porcja ambicji i ogrom poświęconego czasu doprowadziły nas do miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy.

Połączenie firmy inwestycyjnej i generalnego nadzoru wykonawczego sprawia, że inwestycje są realizowane w taki sposób, jaki był zamierzony już na etapie projektów. Same projekty mieszkań tworzone są z myślą o funkcjonalności i energooszczędności.

Zważając na ekologię stosują materiały energooszczędne, dzięki czemu możliwe jest maksymalne obniżenie kosztów utrzymania budynków. „Stawiamy siebie na miejscu potencjalnego klienta” – to hasło które nam przyświeca.

WH INVEST zwana dalej WH-MOTORS jest więc solidną i godną zaufania firmą. Jako firma usługowa zajmujemy się również wynajmowaniem mieszkań.

replica watches uk replica watches